دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان

نخستین نمایشگاه تراکنش استانبول؛ ۲۸ و ۲۹ خرداد ۹۹

دنیای خبر:نخستین نمایشگاه تراکنش استانبول، ۲۸ و۲۹ خرداد ماه سال ۱۳۹۹، برگزار می‌شود.

0

به گزارش ستاد خبری ITE، نمایشگاه تراکنش استانبول (ITE) را شرکت EHD برگزار خواهد کرد. مرکز فابا بر اساس تجربیات خود به عنوان مشاور و شریک تجاری، با این مجموعه همکاری می‌کند.

ITE، به عنوان رویدادی تخصصی، فناورانه و بنگاه به بنگاه (B2B)، مکانی برای تعامل، همکاری و تجارت فعالان صنعت بانکداری، کارت و پرداخت، بیمه، شهرهوشمند و فین‌تک، عرضه‌کنندگان خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و ارائه‌کنندگان راه‌حل‌های نوین فناوری، براساس روندهای روز جهانی است.

این رویداد، هرساله خردادماه در مرکز کنگره‌های بین‌المللی و تخصصی استانبول (ICC) برگزار می‌شود. نخستین دوره این نمایشگاه ۲۸ و ۲۹ خردادماه سال آینده، میزبان بانک‌ها و شرکت‌های ترکیه‌ای، ایرانی و دیگر کشورها خواهد بود.

نمایشگاه تراکنش استانبول، بخشی از ظرفیت خود را برای حضور تیم‌های استارتاپی مرتبط با موضوع ITE، اختصاص داده و برای حضور استارتاپ‌ها تسهیلات ویژه‌ای را در نظر گرفته است. حضور در ITE استانبول، می‌تواند فرصتی را برای شبکه‌سازی، جذب سرمایه‌گذاری و حضور در بازارهای بین‌المللی، برای آنها فراهم کند.

چندی پیش، دفتر نمایشگاه تراکنش استانبول در خیابان لونت این شهر که محل استقرار بسیاری از بانک‌ها و موسسات مالی است، افتتاح شد و اکنون مدتی است که همکاران این دفتر کار خود را آغاز کرده‌اند.

اطلاعات تکمیلی در مورد این رویداد، به مرور زمان از طریق همین سایت به اطلاع مخاطبان می‌رسد.