دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان

رعایت قوانین و مقررات در پژوهشگاه ICT شرط اصلی توجه به معیشت همکاران

دنیای خبر:یزدانیان در جلسه هیات رئیسه بر لزوم توجه به معیشت همکاران با رعایت قوانین و مقررات تاکید کرد‌.

0

به گزارش  دنیای خبر، دکتر وحید یزدانیان در جلسه هیات رئیسه پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تاکید بر توجه به معیشت همکاران، تحقق این امر را منوط به رعایت قوانین و مقررات دانست و گفت: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان یکی از زیر مجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تابع قوانین و آیین نامه های ابلاغ شده از وزارت متبوع است.

وی توجه به معیشت همکاران را امری ضروری دانست و اشاره کرد: این امر بایستی به سیستمی برای افزایش انگیزه کارکنان و پژوهشگران تبدیل شود.

دکتر یزدانیان گفت: برنامه راهبردی پژوهشگاه باید هر چه سریعتر تدوین و تکمیل گردد و در این برنامه موضوع ساماندهی نیروی انسانی، تجاری سازی محصولات، تنوع سبد درآمد و … در نظر گرفته شود.

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد : نتایج عملکردی پژوهشگاه بایستی  برای جامعه مخاطبان درونی و برونی ، با اتخاذ روش های مناسب اطلاع رسانی گردد تا هویت وجودی این پژوهشگاه تثبیت شود.

وی همدلی و همراهی همه مدیران و کارکنان را لازمه تحقق چشم انداز پژوهشگاه دانست و افزود : امروز مهمترین اقدام ما حفظ وحدت رویه و تنش زدایی در مجموعه است.