دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان

اجرای نمایش خیابانی با موضوع کاهش آلودگی هوا در منطقه ۱۳

دنیای خبر:همزمان با اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر و به منظور ترویج فرهنگ کاهش آلودگی هوا در میان شهروندان و کنترل آلاینده های شهری ، نمایش خیابانی با اجرای مردان نقره ای به اجرا در آمد.

0

به گزارش دنیای خبر ، همزمان با اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر و به منظور ترویج فرهنگ کاهش آلودگی  هوا در میان شهروندان و کنترل آلاینده های شهری ، نمایش خیابانی با اجرای مردان نقره ای به اجرا در آمد.

اداره محیط زیست معاونت خدمات شهری و محیط زیست اقدام به اجرای نمایش خیابانی با موضوع کاهش آلودگی هوا در طول خیابان پیروزی در ۳ نقطه مقابل ایستگاه های مترو نبرد، پیروزی و ابن سینا  همزمان با اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر کرد.

در این طرح ، گروه هنرمندان نقره ای با اجرای مفهومی  با استفاده از  پلاکاردی هشدار دهنده  با موضوع آلودگی هوا ، خطرات ناشی از آلودگی هوا و راه های پیشگیری از آن را به شهروندان  اطلاع رسانی و  از شهروندان خواستند ، “هوای شهر” را داشته باشند.

مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه در خصوص نمایش خیابانی گفت : با توجه به اهمیت روز افزون موضوع محیط زیست و روند رو به ازدیاد آلاینده های زیست محیطی، شهرداری منطقه را بر آن داشت تا افکار عمومی و اقشار مختلف جامعه را نسبت به داشتن هوای پاک ، بر انگیزنند چرا که کاهش آلودگی هوا، مشارکت مردمی و تشریک مساعی بین نهاد های مختلف را می طلبد.