دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان

صیدی: به عنوان یک بانک وظیفه داریم که از تولید حمایت کنیم

دنیای خبر:مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از شرکت «لوله و ماشین سازی ایران» تاکید کرد: به عنوان یک بانک وظیفه داریم که از تولید حمایت کنیم.

0

به گزارش دنیای خبر،حجت اله صیدی با در دیدار با مدیران و کارگران شرکت «لوله و ماشین سازی ایران» و بازدید از بخش های مختلف این شرکت، ظرفیت های حمایت بیشتر بانک صادرات ایران از این شرکت را مورد ارزیابی قرار داد و با بیان اینکه خوشحالیم که در خدمت تولید هستیم، تاکید کرد: به عنوان بانک، وظیفه داریم که از تولید حمایت کنیم.
وی در این دیدار که با حضور فرماندار و مقامات محلی اسلام شهر، مدیران شرکت «لوله و ماشین سازی ایران» و اعضای هیئت مدیره و مدیران بانک صادرات ایران برگزار شد، اظهار کرد: با استفاده از طرح «طراوت» و سایر ظرفیت های بانک صادرات ایران، از استمرار تولید، تامین مالی سرمایه در گردش و طرح های توسعه ای شرکت «لوله و ماشین سازی ایران» حمایت خواهیم کرد.
محمدرضا بابایی، مدیرعامل شرکت «لوله و ماشین سازی ایران» نیز در این دیدار با قدردانی از حمایت از بانک صادرات ایران در رونق دوباره این شرکت، گفت: اگر امروز چرخ تولید می چرخد، به دلیل حمایت بانک است و به همین دلیل به مدیران بانک صادرات ایران دست مریزاد می گوییم.
وی افزود: تلاش کرده ایم این شرکت طی سه سال گذشته حتی یک دقیقه توقف تولید نداشته باشد، اظهار کرد: مصوبه های این شرکت با نگرش مدیران بانک صادرات ایران در حمایت از تولید هیچگاه در پیچ و خم بروکراسی گیر نکرده و مسیر توسعه، عزت و آبروی شرکت با حمایت بانک تداوم یافته است.
بابایی ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت و تولیدات این شرکت افزود: این شرکت بعد از راه آهن، قدیمی ترین شرکت ایران است که لوله های چدنی نشکن از قطر ۱۰۰ تا دوهزار میلیمتر تولید می کند که سهم بزرگی در توسعه شبکه آب …