دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان

مسیر جدید مرکز معاینه فنی دماوند افتتاح شد

دنیای خبر: شهردار منطقه ۱۳ از افتتاح مسیر جدید مرکز معاینه فنی خودروهای سبک دماوند همزمان با هفته هوای پاک خبر داد.

0

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، مهندس مجتبی شکری  ، شهردار منطقه با اشاره به آماده سازی مسیر جدید مرکز معاینه فنی خودروهای سبک دماوند در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان گفت : با توجه به  موقعیت مکانی مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در خیابان  دماوند و صف و ازدحام مراجعین به این مرکز  ،  مسیر جایگزین از محور بزرگراه شهید یاسینی برای مرکز معاینه فنی شماره ۱۰ دماوند به همت معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه ایجاد و به بهره برداری رسید.
وی تصریح کرد :این مسیر به طول ۵۰۰ متر و عرض ۵.۵ متر احداث شده تا ضمن ایجاد ایمنی هر چه بیشتر ، وسایل نقلیه  در این  معبر به راحتی تردد کنند.
شهردار منطقه با اشاره به زیباسازی محوطه و مسیر منتهی به مرکز معاینه فنی خودروهای سبک ادامه داد : فضا های این محدوده شامل دیوار ها و نیوجرسی به مساحت هزار و ۶۵۰ متر مربع و همچنین نرده ها ، پایه ها ، درب و پنجره ها و کانکس و المان های محوطه رنگ آمیزی و نوسازی شد.
وی خاطر نشان کرد: همچنین تعدادی نهال نیز به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک، در محدوده فضای سبز این معبر کاشته شد.
گفتنی است، به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک ، مراسم افتتاح مسیر جدید مرکز معاینه فنی خودروهای سبک دماوند با حضور حسین مقدم ، مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران و جمعی از معاونین و مدیران شهری منطقه برگزار و مسیر جدید این معبر ، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.