دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با ۶ پله ارتقا توانست رتبه سوم ارزیابی عملکرد دستگاههای تابعه وزارت و رتبه اول رشد شاخص را کسب کند

دکتر یزدانیان:

دنیای خبر:پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با ۶ پله ارتقا توانست رتبه سوم ارزیابی عملکرد دستگاههای تابعه وزارت و رتبه اول رشد شاخص را کسب کند

0

 به گزارش دفتر ریاست و روابط عمومی، دکتر یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام خبر فوق گفت: خوشبختانه با تلاش های همه همکاران در بخش های پژوهشی و ستادی و همچنین اصلاحات انجام شده در فرایندها و جریان امور در طی سال ۹۸، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات توانست پس از آن که دو سال در سال‌های ۹۶ و ۹۷ رتبه آخر را در ارزیابی داشت، در مقام رتبه سوم ارزیابی، پس از ستاد وزارت و شرکت ارتباطات زیرساخت قرار گیرد.

 وی با اشاره به رشد جهش وار این پژوهشگاه گفت: از نظر میزان رشد شاخص، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با ۱۴/۸۹% مجموع شاخص های اختصاصی و عمومی، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

وی  تحقق این موفقیت را در طی یکسال مرهون تلاش های صادقانه همکاران پژوهشگاه دانست و اضافه کرد: صمیمانه از همه همکاران عزیزم در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات که در تحقق این موفقیت نقش داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم. قطعاً اراده ما برای ارتقاء این رتبه در سال جاری و کسب رتبه‌های بالاتر قوی تر شده و با همکاری هم می‌توانیم جایگاه واقعی پژوهشگاه را در حوزه ICT کشور به نمایش بگذاریم.

 دکتر یزدانیان هدف بعدی این پژوهشگاه را کسب رتبه‌های بالاتر اعلام کرد و افزود: این توانمندی در مجموعه پژوهشگاه وجود دارد که بهترین رتبه را به عنوان پیشران توسعه ICT کشور در ارزیابی‌های آتی به دست آورد.