دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان

مبارزه با جانوران مضر شهری در شمال شرق تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ خبر داد:

دنیای خبر:معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: به منظور رفاه و امنیت خاطر شهروندان این منطقه حدود ۷۰۰۰ نقطه از معابر منطقه ۴ از جانوران موذی و مضر شهری پاکسازی شد.

0

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “حمیدرضا فرخی” در این باره گفت:  در روزهای کرونایی کنونی که بهداشت و سلامت شهر از دغدغه های مدیریت شهری به حساب می رود، به منظور مبارزه با جانوران مضر شهری (موش) و آلودگی های زیست محیطی و افزایش میزان رضایتمندی شهروندان در شش ماهه اول سال ۱۳۹۹ نسبت به شناسایی و طعمه گذاری حدود ۷۲۰۰  مورد اقدام شد.
او با بیان اینکه وجود کلونی ها یکی از عوامل اصلی زاد و ولد اینگونه جانوران موذی به حساب می آید، افزود: به منظور کاهش تولید مثل جانوران موذی حدود   ۱۹۰۰  مورد کلونی مسدود گردید.
فرخی اضافه کرد: در ادامه فعالیت های اداره ساماندهی نسبت به توزیع و قرار دادن حدود ۲۰۰۰   مورد تله چسبی در سطح منطقه ۴  اقدام شد.  این طرح ضربتی در محورهای عملیاتی نواحی ۹ گانه بصورت مجزا از ابتدای سال در حال اجراست.  شهروندان می توانند در رابطه با مشکلات و خواسته های خود در این رابطه  با سامانه ۱۳۷ و یا ۱۸۸۸ تماس گرفته و درخواست خود را با ذکر آدرس اعلام کنند.