دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان

نمایشگاه ارزش‌ها و آثار دفاع مقدس در سرسرای شهرداری منطقه۵ برپا شد

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه۵:

دنیا ی خبر:حوزه مقاومت بسیج منطقه۵ به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی را در سرسرای ساختمان اصلی شهرداری منطقه۵ برگزار کرد.

0

♦️به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه۵، گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، یکی از مهم ترین و با ارزش ترین فعالیت‌ها است.

♦️علی رضا رئیسی افزود: بر همه ما واجب است که با تاسی از افکار، از خود گذشتگی و برنامه ریزی آنان، ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

♦️او اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف انتقال اطلاعات و رویدادهای هشت سال دفاع مقدس و قدردانی از دلاوری‌ها و ایثارگری‌های شهدای دفاع مقدس برگزار شد.

♦️او تاکید کرد: در برپایی نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اداره امور ایثارگران، معاونت اجتماعی و فرهنگی، اداره روابط عمومی و اداره امور بانوان منطقه۵ همکاری داشتند.

♦️همزمان با برپایی این نمایشگاه از کتاب همراز با شقایق با موضوع سرگذشت پژوهی شهدای محلات ۲۹ گانه منطقه۵ رونمایی شد.

♦️در این نمایشگاه عکس‌های شهدای گرانقدر دفاع مقدس، ایثارگری‌های بانوان در ایام دفاع مقدس، غرفه‎های تجهیزات و ادوات جنگی، تصاویری از سردار شهید قاسم سلیمانی و … به نمایش گذاشته شده است.

♦️در مراسم افتتاح این نمایشگاه، رضا جلالی،مدیر کل امور ایثارگران، سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه قدس، معصومی مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران مناطق ۵ و ۲۲ ، فریدون حیدری، شهردار منطقه۵ و برخی از مدیران و معاونان شهرداری منطقه۵ ، حضور داشتند.

♦️بر اساس این گزارش در حاشیه افتتاح نمایشگاه ارزش‌ها و آثار دفاع مقدس از ایثارگران شاغل شهرداری منطقه۵ نیز تجلیل شد.