دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان
مرور رده

صنعت و معدن

مدیر مجتمع مس آذربایجان: عملیات اکتشافی در محدوده‌های مستعد شمال‌غرب با تمام توان دنبال می‌شود

دنیای خبر:«حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، «علی بیات‌ماکو»،‌ مدیر مجتمع مس آذربایجان و «شهریار متوکل»، مدیر امور اکتشافات و مهندسی توسعه شرکت مس از کارگاه آماده‌سازی نمونه و انبارهای مغزه امور اکتشافات و مهندسی توسعه در منطقه شمال‌غرب کشور بازدید کردند.

دستاوردهای درخشان صنعت مس با مدیریت جامعیت‌نگر مدیرعامل شرکت مس به دست آمد

دنیای خبر:«سعد عبدی»، مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای درخشان شرکت مس در سال گذشته گفت: تعدد دستاوردهای سال گذشته شرکت مس در حوزه‌های مختلف نشان دهنده مدیریت جامعیت‌نگر دکتر سعدمحمدی و توجه ایشان به توسعه متوازن و پایدار در صنعت مس است.

خرید ۷٫۷ میلیون تن گندم تا بیستم مرداد ماه / رشد ۷ درصدی خرید تضمینی گندم نسبت به مدت مشابه سال ۹۸

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از خرید بیش از 7 میلیون و 700 هزار تن گندم تا بیستم مردادماه خبر داد و گفت: دولت با تمام توان در شرایط سخت نقدینگی، پول گندم‌کاران را پرداخت کرده است و تاکنون بیش از 93 درصد از پول گندم‌های تحولی به مراکز خرید تسویه شده است.

کاهش قیمت جهانی گندم/برنج و شکر افزایشی شد/عملکرد خوب در پرداخت پول گندم‌کاران/صرفه‌جویی ۲۰۰ هزار تن…

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران در نشست پایش بازار کالاهای اساسی از پرداخت 93 درصد از مطالبات گند‌م‌کاران کشور و خرید 8.5 میلیون تن گندم تا پایان فصل خبر داد.

تقدیر شورای شهر لنجان از اجرای پروژه زیست محیطی ذوب آهن اصفهان

اعضای شورای شهرستان لنجان دوشنبه ۲۰ مردادماه در نشست تعاملی با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از فعالیت های زیست محیطی این شرکت به ویژه پروژه طراحی وساخت و نصب درب های فلکسیبل در بخش کک سازی این شرکت قدردانی کردند.

جزئیات ابلاغیه مهم سرپرست وزارت صمت برای تقویت داخلی سازی/ماموریت جدید برای معاونت‌های وزارت صنعت، معدن…

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور ابلاغیه‌ای به معاونت‌ها و شرکتهای تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت، توجه ویژه به موضوع داخلی سازی را مورد تاکید قرار داد و بر ضرورت پایش و نظارت مستمر، مدیریت و اعمال ممنوعیت واردات کالاهای مشابه داخلی، راه‌اندازی نمایشگاه‌های دائمی در سطح استان ها و سازمان ها، به روز رسانی مستمر سامانه توانیران و به هم رسانی…

اعطای گواهینامه کیفیت به تولیدات، راهی دیگر برای مقابله با تحریم ها

دنیای خبر:رییس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به اینکه با شناسایی فعالیت‌های صنعت نفت، دامنه فعالیت‌ها افزایش خواهد داشت، گفت: تقویت ساخت داخل، جلوگیری از خروج ارز و مقابله با تحریم ها از مهمترین دستاوردهای «نهاد صدور گواهینامه کیفیت انجمن نفت ایران» خواهد بود.