دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان
مرور رده

صنعت و معدن

بر چالش‌های شیوع کرونا در بخش حمل‌ونقل غلبه کردیم

دنیای خبر:معاون پشتیبانی مجتمع معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: چالش بیماری کرونا به ویژه در ابتدای سال جاری مانع از انجام امور پشتیبانی و حمل‌ونقل در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر نشد و توانستیم حمل مواد اولیه و محصولات را بدون کوچک‌‌ترین مشکلی طبق برنامه به انجام برسانیم.

ضرورت پاسخگویی به درخواست های ارباب رجوع در اسرع وقت

دنیای خبر:رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدیدی سرزده از معاونت عمرانی و مدیریت املاک و مستغلات و حقوقی این سازمان گفت: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به درخواست های کاری مراجعه کنندگان در کوتاه ترین زمان ممکن، یکی از اولویت های نظام اداری این سازمان است.

اهداء لوح تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به فرمانده و جانشین پلیس راه قشم – لافت

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و برای قدردانی از زحمات و تلاش های واحدهای وابسته به این نیرو طی نشستی با حضور مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل، مشاورامنیتی انتظامی مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از فرمانده و جانشین پلیس راه قشم – لافت با اهداء لوح تقدیر شد.

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد قشم از کمپ پارک های ریگو و جزایر ناز

دنیای خبر:رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه برنامه بازدیدهای مستمر خود از وضعیت پیشرفت طرح های عمرانی و گردشگری سطح جزیره، از کمپ پارک ساحلی مهتاب (ریگو) و سایت تفریحی، گردشگری و ورزشی جزایر ناز دیدن کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه ها قرار گرفت.

تحقق ٢٢هزار میلیارد ریال حاشیه سود عملیاتی بانک صادرات ایران در پایان مهرماه

دنیای خبر:بانک صادرات ایران با تمرکز بر فعالیت‌های عملیاتی در پایان مهرماه 99 ضمن عبور منابع سپرده‌ای از مرز ٣٠٠ هزار میلیارد تومان، موفق به ایجاد حاشیه سود دو هزار و ٢٠٠ میلیارد تومانی شد.

اعتراف آمارها به توسعه پایدار کیش

دنیای خبر:جزیره کیش در سطح "ملی و بین المللی" به منطقه ای برای انتقال فناوری های پیشرفته و انتقال آخرین دستاوردها، توسعه کسب و کارهای نو و استقرار استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، تبدیل شده است.