دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان
مرور رده

سیاسی

اعلام رسمی آمریکا برای فعال‌سازی مکانیسم ماشه علیه ایران

ایلات متحده آمریکا با ضمن متهم کردن ایران به عدم پایبندی به توافق هسته‌ای، رسما شورای امنیت سازمان ملل را از خواست خود برای فعال کردن «مکانیسم ماشه» آگاه کرد. ایالات متحده آمریکا با ضمن متهم کردن ایران به عدم پایبندی به توافق هسته‌ای، رسما شورای امنیت سازمان ملل را از خواست خود برای فعال کردن «مکانیسم ماشه» آگاه کرد.

انزوای تاریخی

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به FATF در تازه‌ترین اقدام نظارتی خود خواستار اعمال محدودیت‌های بیشتر در زمان انجام مبادلات مالی کشورها با ایران شده است.

واکنش فعالان اقتصادی به قرارداد جنجالی ۲۵ ساله ایران و چین

دنیای خبر:فعالان اقتصادی در واکنش به انتقادات درباره قرارداد ۲۵ ساله همکاری میان ایران و چین می‌گویند: ایران همیشه از دلواپسان ضربه خورده است، آنان که وقتی زمام امور را در دست داشتند، به گونه‌ای فعالیت می‌کردند و زمانی که دیگر در گود کارهای اجرایی نبودند، منتقد کارهایی می‌شدند که خود طلایه‌دار آن موضوع بودند.

نماینده شهرستان شاهرود و میامی: متاسفانه سیاست های غلط دولت در بخش مسکن این حوزه را دچار بحران کرده است/…

دنیای خبر:نماینده شهرستان شاهرود و میامی: متاسفانه سیاست های غلط دولت در بخش مسکن این حوزه را دچار بحران کرده است/ انتقاد شدید نماینده شهرستان شاهرود و میامی از سیاست بانک مرکزی در افزایش نرخ ارز

واکنش کمیسیون امنیت ملی به قطعنامه شورای حکام/طرح توقف اجرای پروتکل الحاقی تهیه می‌شود

دنیای خبر:کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به قطعنامه شورای حکام تاکید کرد که در راستای صیانت از حقوق مسلم ملت ایران طرح "الزام دولت جمهوری اسلامی ایران به توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی" را تهیه و برای تصویب به صحن علنی مجلس ارائه می‌کند.