دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان
مرور رده

اجتماعی

خیابان ولیعصر (عج) در راستای پروژه ثبت جهانی پیش می‌رود

خیابان ولیعصر (عج) در راستای اجرای پروژه ثبت جهانی به همت معاونت های اجتماعی و فرهنگی، برنامه ریزی و دنیای خبر:توسعه شهری، فنی و عمران، خدمات شهری و محیط زیست و... با لحاظ نمودن شاخص های فرهنگی بازسازی و بازپیرایی می شود.

هرچه شرایط اقتصادی کشور سخت‌تر شود متکدیان هم افزایش می‌یابند

مردی ۵۰ ساله با ساک ورزشی بر روی دوش، سه جفت جوراب مردانه و یک بسته خالی قرص در دست وارد اتوبوس می‌شود، سرش را کمی تکان می‌دهد و می‌گوید: دچار بیماری صرع است و هر روز در اتوبوس‌های خط ولیعصر دستفروشی می‌کرد اما دیگر درآمدش کفاف زندگی او را نمی‌دهد و حال تکدی‌گری می‌کند.

نسخه نویسی الکترونیک الزاما نیازمند عقد قرارداد با سازمان تامین اجتماعی نیست

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر توسعه نسخه نویسی الکترونیک از سوی جامعه پزشکی گفت: پزشکان و مراکز غیرطرف قرارداد مانند پزشکان طرف قرارداد می توانند با ثبت نام در سامانه ep.tamin.ir نسبت به نسخه نویسی الکترونیک برای بیمه شدگان اقدام کنند.

فروشگاه های زنجیره ای فرصت مناسبی برای توزیع کالاهای اساسی هستند

عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه در صورتی که توزیع کالا در شبکه صورت گیرد، صف تشکیل نمی شود، گفت: فروشگاه های زنجیره ای فرصت مناسبی برای توزیع کالاهای اساسی با قیمت مصوب دولت هستند؛ این فروشگاه‌ها آماده همکاری در توزیع کالاهای اساسی بوده و به نحو احسن کار خود را بلد هستند.

اولین نقاهتگاه سگ های بلاصاحب در منطقه ۵ تا پایان فروردین به بهره برداری می رسد

شهردار منطقه ۵ از راه اندازی اولین نقاهتگاه سگ های بلاصاحب در این منطقه خبر داد و افزود: این مرکز با هدف دنیای خبر:درمان و رسیدگی موقت به سگ های بلاصاحب در پارک کوهسار احداث شده و تا پایان فروردین به بهره برداری می رسد.