دنیای خبر
آخرین اخبار ایران و جهان
مرور رده

اجتماعی

از جشنواره بادبادک‌ها تا نقاشی دیواری و دوچرخه سواری به مناسبت هفته هوای پاک

دنیای خبر:اداره کل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران با برگزاری برنامه‌های متنوع از جشنواره بادبادک‌ها گرفته تا نقاشی دیواری و دوچرخه سواری با شعار ملی "هوای پاک؛ اقدام و عمل" به استقبال هفته هوای پاک رفته است.

توسعه حمل و نقل عمومی و خطوط مترو، اولویت مدیریت شهری منطقه ۲

دنیای خبر:رسول کشت پور شهردار منطقه 2، در سه شنیه بدون خودرو این هفته و در بازدید از شش ایستگاه خط 6 متروی تهران در محدوده این منطقه ،گفت: توسعه حمل و نقل عمومی و خطوط مترو از اولویت های مدیریت شهری این منطقه است.

خدمت رسانی در سازمان تامین اجتماعی مهم و با ارزش است

دنیای خبر:مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بیش از ۴۳ میلیون نفر در کشور تحت پوشش این سازمان هستند، گفت: از جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، بیش از ۳ میلیون نفر در کشور مستمری بگیر اصلی است که خدمت به این جمعیت بسیار مهم و با…

بهره‌برداري از ورودي شمال غربي ايستگاه ميدان شهدا

دنیای خبر:على امام با اعلام خبر بهره‌بردارى از ورودى شمال غربى ايستگاه ميدان شهدا از صبح امروز، گفت: بهره‌برداري از اين ورودي دسترسي را براي شهروندان به ميدان شهدا، خيابان ناصري، بخش شمال ميدان شهدا و نيز خيابان 17 شهريور تسهيل مي‌كند.

آغاز هفته ملی سرطان با شعار «سرطان قابل پیشگیری و درمان است؛ با خود مراقبتی و امید»

دنیای خبر:مدیرکل سلامت شهرداری تهران همزمان با فرا رسیدن هفته ملی سرطان شعار این هفته را "سرطان قابل پیشگیری و درمان است؛ با خود مراقبتی و امید" عنوان کرد و گفت: چندسالی است اول تا هفتم بهمن ماه در سراسر کشور هفته ملی سرطان برگزار می شود…